TechClean: O nás

Zajistíme úklidové práce všude, kde potřebujete.

Kdo jsme

Zajišťujeme veškeré služby v oblasti průmyslového čištění a dalších.

Průmyslové provozy jsou z pohledu čištění a údržby těmi nejnáročnějšími. S naším know-how to pro vás už ale nebude žádný problém.

Společnost TechClean se specializuje na technologické čištění průmyslových celků a výrobních technologií. Díky nejmodernějším technologiím a letitým zkušenostem v oboru si poradíme s jakýmkoliv druhem znečištění. V rámci našich služeb nabízíme i technické poradenství, pomoc při realizaci jednotlivých projektů a jejich řešení přímo na místě. Přizbůsobíme se vašim požadavkům a vyjdeme vám maximálně vstříc, aby nebyla narušena kontinuita vaší výroby. Naše služby poskytujeme napříč celým územím České a Slovenské republiky.

o-nas-kdo-jsme.jpg (166 KB)

Systém kvality

Dáváme si záležet.

Zakládáme si na vysoké kvalitě poskytovaných služeb a časové flexibilitě za příznivou cenu.

Na kvalitě záleží. Máme zavedený kontrolovaný systém kvality, díky kterému jsme schopni dlouhodobě a kontinuálně poskytovat služby na té nejvyšší úrovni.

PŘEHLED CERTIFIKÁTŮ

Umíme víc

Jsme součástí TSC Group.

TSC je zkratka anglického názvu Technical Services Company a vyjadřuje naše zaměření na poskytování služeb širokého spektra služeb pro různé skupiny zákazníků, od průmyslu přes jadernou energetiku až po zdravotnictví.

O skupině TSC

TSC Group je holdingová společnost zastřešující 10 firem zabývajících se facility managementem, úklidovými službami, čištěním průmyslových provozů a technologií, praním prádla pro nemocnice a jeho pronájmu, náhradním plněním a dalšími návaznými službami v oblasti personalistiky a specializovaných softwarových řešení. Do portfolia skupiny patří společnosti zabývající se úklidem, specializovaná společnost poskytující úklidové služby zdravotnickým zařízením, společnost zaměřená na průmyslové čištění, společnost zaměřená na odklakování a další. Skupina zaměstnává 4500 lidí. Obrat za rok 2021 je 100 mil. eur. Ve svém oboru je TSC Group největší skupinou v České republice a své aktivity rozvíjí v současnosti i na slovenském trhu.

Více o TSC Group

Kontakt

Sídlo

TechClean, s.r.o.

Slovenská 1085/1a
702 00 Ostrava-Přívoz

IČ: 607 77 541DIČ: CZ 607 77 541

C 6866 vedená u Krajského soudu
v Ostravě

Pobočka

Tech Clean, s.r.o.

Budova IBC
Pobřežní 620/3
180 00 Praha 8 - Karlín

Ozvěte se nám

+420 739 246 391

info@tech-clean.cz

S čím Vám můžeme pomoci?